NABÍDKA DARACÍ

Ahoj miláčku v Kristu, jak se ti všem dobře daří?

 Dobře také děkuji Bohu, neznáme se, jmenuji se PAOLA HOLANDE, jsem francouzské národnosti, ale v současné době jsem hospitalizován v Londýně pro péči o mou nemoc a vy?
Rád vás poznávám !!! Jsem velmi rád, že vás poznávám. Máte rodinu a děti?

 PAOLA HOLANDE se narodila 7. července 1913 v Nantesu. Žila jsem ve vesnici ve Francii zvané Herbignac. Pokud jde o mě, mám 86 let. Neměla jsem šanci mít děti můj život a moje rodina, ztratil jsem je zlato z výletu do Kalifornie a v současné době jsem ovdovělý 7 let

 Děkuji vám za podporu, co se vám v životě líbí, miluji svého Boha, cestování, sport a vy? Co se vám nelíbí ve vašem životě, miluji zradou a také nenávidím ty, kteří neuvažují o důvěře a vy?

 Co děláte pro bydlení, pokud vám to nevadí?
Když jsem pracoval 13 let ve francouzské společnosti a odešel jsem do důchodu déle než 4 roky
Máte v životě projekty? Řekněte, co chcete udělat nebo založit ve svém životě nebo ve svých myšlenkách. řekni mi, že můžeš mít nápad, jak pomoci chudým lidem jednoho dne ve svých projektech, protože jsem to vždycky chtěl dělat, ale zkrátka to moje zdraví nedovoluje?

 Miluji vaši franšízu i vaši štědrost a navíc, že ​​jste pravdivý a pokud vám chcete, pomůžu vám ve vašich projektech?

 Mám v plánu darovat veškeré své zboží. Téměř jsem prodal svou firmu, včetně společnosti na export dřeva. V současné době mám v La Banque Internationales de FRANCE BNP Paribas svou aktovku, která obsahuje částku (2 000 000 EUR) s papíry mého dobře postaveného domu se 7 patry a moje auta jsou dobře zaparkována v domě, který Šetřil jsem na stavební projekt. Ale byl bych Vám vděčný, kdybych vám dal tyto peníze, které vám pomohou ve vašem podnikání, a také provedete ve svém vlastním jménu projekt, který je pro mé srdce nejvíc drahý, laskavě vás žádám, abyste zvážil mou nabídku, protože je to dárek že vám udělám. Trpím hodně a obávám se, že v noci stěží spím, jako přes den, protože nechci umřít, aniž bych daroval všechny tyto peníze, jinak si myslím, že by to byl nepořádek.

Kontakt na inzerenta

Jméno: Gisele HEDSON
Telefon: 0632598
E-mail: giselehedson@gmail.com
Okres: Celá ČR
Vloženo: 18.05.2020, 21:57

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.

Nebankovní půjčka
Přehled nebankovních půjček s vyřízením už do 30 minut.

Půjčka ihned
Rychlá Planet půjčka je vhodná jako půjčka před výplatou.

Půjčka bez registru
Vyřiďte si přes internet rychlou půjčku do výše až 4 500 Kč.

Expresní půjčky
Inzerce půjček online.