ahoj

Ahoj, jmenuji se solangepiata, byl jsem vnučkou Theophile Badera, spoluzakladatele Galeries Lafayette. moje matka se jmenuje Paulette Bader.
Narodil jsem se ve Francii a vyrostl jsem ve Francii. přesnější v oblasti LYON. A to je v tomto městě, že mám svůj diplom.Po mně pak studium historie, angličtiny a čínštiny.
Je to srdce mého vysokoškolského vzdělávání. Potkal jsem svého manžela Étienne Moulina, v roce 1998 jsem ztratil dva rodiče a v roce 2004 svého manžela. Tam jsem se stal jediným dědicem jmění mého otce a mé matky. Momentálně je mi 95, bohužel pro mě. Nemám žádné děti. a vím, že brzy neopustím tento svět. Dala jsem dary, Nadace na podporu osiřelého dítěte.
teď najdu vážného člověka, který potřebuje finanční prostředky, aby mu mohl nabídnout velkou částku 153 000,00 eur. za humanitární pomoc jsem slíbil svým rodičům před jeho smrtí, aby tento dárek udělali. Jsem žena s velmi dobrým srdcem a nikdy jsem neměla děti. Vidím, že je dobré být zaměstnán navždy. Jednou už na tomto světě nebudu.
Dnes ráno jsem ve vašem e-mailu zveřejnil cizince a já vás rád přijmu. Tento dar ve výši 153 000,00 EUR. a slib mi, co budeš dobře používat. Čekám na tvou zprávu.

Kontakt na inzerenta

Jméno: solangepiata
Telefon: 21982145265542
E-mail: solangepiata70@gmail.com
WWW: http://www.nebank.cz
Okres: Žďár nad Sázavou
Vloženo: 13.02.2020, 13:39

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.

Nebankovní půjčka
Přehled nebankovních půjček s vyřízením už do 30 minut.

Půjčka ihned
Rychlá Planet půjčka je vhodná jako půjčka před výplatou.

Půjčka bez registru
Vyřiďte si přes internet rychlou půjčku do výše až 4 500 Kč.

Expresní půjčky
Inzerce půjček online.