NÁPOVĚDA FINANČNÍ

Nabídka půjček a smlouva o půjčce na bydlení

Jakmile budou mít různé návrhy na financování, budoucí dlužník se může rozhodnout, ve které finanční instituci (institucích) chce získat nabídku hypotečního úvěru. Je třeba si uvědomit, že spotřebitelský zákon v žádném případě nezakazuje žádat o vydání několika nabídek na danou operaci, přičemž cílem je samozřejmě přijmout pouze jednu. Každé zařízení pak bude muset soubor doplnit vyžádáním konečných informací a dokumentů a poté upravit nabídku půjčky. Nabídka je poté zaslána poštou (nebo jiným trvalým médiem) dlužníkovi a na jakýkoli vklad, k přijetí.
Poslední podpůrné dokumenty

Pokud v průběhu fáze návrhu úvěru může banka pracovat na předběžných dokumentech nebo odhadech, vyžaduje vypracování nabídky úvěru poskytnutí konečných informací a podpůrných dokumentů, ale nemusí být nutně originály, pokud několik bank jsou požadovány (viz také dokumenty, které je třeba poskytnout při žádosti o půjčku).

K přípravě spisu bude bankéř požadovat zejména dokumenty specifické pro samotnou nemovitost. V závislosti na situaci: stavební povolení, desetiletý záruční list, plán země a umístění, technický diagnostický soubor (DDT), rezervace nebo stavební smlouva, odhad a popisný odhad, certifikát energetické náročnosti poskytované výrobcem ...

Některé půjčky budou také vyžadovat konkrétní dokumenty:

    Překlenovací úvěr: titul listiny nebo notářsky ověřené potvrzení, osvědčení o ověřené hodnotě nemovitosti k prodeji, tabulka amortizace nesplacených úvěrů, prohlášení o předčasném splacení ...
    Úvěr na stavební spoření (CEL, PEL): osvědčení o získaných zájmech a doklad o postoupení práv, je-li to relevantní.
    Půjčka za nulovou sazbu: osvědčení o věku majetku, doklad o označení BBC, prohlášení na počest prvních kupujících ...

Nabídka hypotéky

Poté, co byly shromážděny poslední podpůrné dokumenty, může banka připravit a upravit nabídku úvěru a musí ji zaslat poštou dlužníkovi nebo, se souhlasem dlužníka, na jiné trvalé médium.

Nabídka půjčky je dokument představující podmínky půjčky a seznam povinností každé strany. Jeho obsah a forma jsou regulovány. Je doprovázen evropským standardizovaným informačním listem, který obsahuje různé charakteristiky půjčky.

Zákon vyžaduje, aby podmínky uvedené v nabídce půjčky zůstaly platné po dobu minimálně 30 dnů ode dne přijetí nabídky dlužníkem. Toto období lze případně prodloužit po předchozí dohodě s úvěrovou institucí.

Dokud dlužník nabídku nepřijme, nemůže být od banky (nebo zprostředkovatele) požadována žádná částka. Stejně tak jakékoli povolení inkasa, které by bylo uděleno v souvislosti s tímto financováním, podléhá přijetí nabídky.
Přijetí nabídky

Přijetí spočívá v podpisu úvěrové nabídky ze strany vypůjčitele (dlužníků) a jakýchkoli záruk. K tomuto přijetí může dojít až po zákonné lhůtě na promlčení 10 jasných dnů ode dne přijetí nabídky. Přijatá nabídka musí být ve skutečnosti vrácena bance od 11. dne. Stejně tak se zasílá buď poštou, jak je doloženo poštovním razítkem, nebo jiným způsobem akceptovaným oběma stranami a „tak, aby bylo zajištěno datum přijetí“, například e-mailem. ,

Pro všechny vaše požadavky prosím kontaktujte na následující adrese:

E-mail: lm4473634@gmail.com

 WhatsApp +33 75 24 518 05

Kontakt na inzerenta

Jméno: Lorenzo Matinez
E-mail:
Okres: Ústí nad Orlicí
Vloženo: 30.12.2019, 01:13

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.

Nebankovní půjčka
Přehled nebankovních půjček s vyřízením už do 30 minut.

Půjčka ihned
Vyberte si výhodnou půjčku s rychlým převodem peněz na účet.

Půjčka ihned
Rychlá Planet půjčka je vhodná jako půjčka před výplatou.

Půjčka bez registru
Vyřiďte si přes internet rychlou půjčku do výše až 4 500 Kč.

Expresní půjčky
Inzerce půjček online.