Nebankovní zprostředkovatel soukromých půjček.

Přes 8 let pracuji v nebankovním sektoru. Jsem zprostředkovatel nebankovních soukromých půjček. Během praxe jsem získal kontakty v méně známých firmách, spoustu zkušeností a přístup k balíčkům, které nejsou veřejně nabízeny. Díky tomu mohu jako zprostředkovatel nabídnout mnohem širší výběr produktů a řešení, než jaké jsou dostupné na internetu. Dokážu vás najít a spojit se společnostmi, které vás dokážou schválit a která může dosáhnout i na nejvyšší částku. Díky tomu moji klienti vždy najdou přijatelné řešení, které stabilizuje jejich finanční situaci nebo vyřeší jejich finanční problémy. K takovému řešení by pravděpodobně sami neměli přístup. Mohu poradit celkem ve 3 kategoriích:


Malé půjčky do 100 000 Kč, jedná se o jednu z nebankovních půjček obecně s výhodným řešením. Protože se platí co nejrychleji a tento parametr bývá pro zákazníky důležitější. Jsem schopen také sjednat bankovní produkty.


Průměrné půjčky do 1 000 000 Kč, zde mám přístup ke kombinaci bankovních a nebankovních produktů. Jako soukromý zprostředkovatel půjčky jsem schopen ihned vybrat, pro které společnosti bude klient schválen. Mohu klienta zastupovat od samého začátku až do připsání peněz na jeho bankovní účet.


Velké půjčky nad 1 000 000 Kč, v případě dobré bonity mohu sjednat až 5 000 000 Kč bez zajištění nemovitosti. V případě špatné bonity (registrace, nezaměstnaní) je možnost nebankovních půjček bez zástavy až do 2 000 000 Kč. A možná kombinace bankovních a nebankovních služeb se zárukami (hypotéky).Pro všechny zákazníky má 2 základní podmínky. Pokud je nesplní, bohužel jim nebudu moci udělat nabídku soukromé nebankovní půjčky.


zákazník musí být občanem České republiky nebo Slovenska a musí být plnoletý.


Pokud splňujete tyto 2 podmínky, jsem schopen vám poskytnout peníze se 75% jistotou.


Děkujeme za pochopení.


E-mailová adresa: prochazkat29@gmail.com

Kontakt na inzerenta

Jméno: Milos Kornuc
E-mail: prochazkat29@gmail.com
Okres: Celá ČR
Vloženo: 12.09.2023, 15:46

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.