Finanční pomoc všem zúčastněným osobám

Dobrý den, moji drazí vážní uživatelé internetu, mám kapitál, který bude použit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých individuálních půjček v rozmezí od 5 000 do 500 000 000 EUR jakékoli vážné osobě, která chce tuto půjčku. 2% úrok ročně v závislosti na půjčené částce, protože jako fyzická osoba nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na půjčené částce můžete splácet maximálně 3 až 25 let. je na vás, abyste viděli měsíční platby. Žádám pouze o ručně psané ověřené uznání dluhu a také pár dokumentů k doložení.

Máte zákaz bankovnictví a nemáte přízeň bank, nebo ještě lépe, máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěrový soubor nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, prostředky na investice do podniků.
Pokud tedy potřebujete kredit, neváhejte mě kontaktovat,' abych se dozvěděl více o mých podmínkách. Kontaktujte mě prosím přímo e-mailem: mavrodineanuecaterina778@gmail.com
PS: neseriózní lidé se zdrží hlasování

Kontakt na inzerenta

Jméno: MAVRODINEANU
Telefon: financnisluzbybankac
E-mail: mavrodineanuecaterina778@gmail.com
WWW: http://100000000
Okres: Celá ČR
Vloženo: 22.09.2022, 06:48

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.