Finanční pomoc

Drahý, manželé dychtiví si půjčit. Jmenuji pana Cristiana Ximeneza, francouzského podnikatele s kapitálem 6 000 000 EUR (šest milionů EUR), určeného k poskytování krátkodobých a dlouhodobých soukromých půjček v rozmezí od 1 000 EUR do 500 000 EUR všem seriózním lidem, spolehlivým a férovým ochotným poskytnout půjčku. Moje úroková sazba se pohybuje od 2% do 4% l 'rok v závislosti na vypůjčené částce a délce splácení finančních prostředků, protože jako soukromý nechci porušovat zákon o odepisování. V závislosti na půjčené částce můžete splácet maximálně 5 až 10 let. Musíte si půjčit:
* Financování
* Půjčky na nemovitosti
* Půjčky na investování
* Připravený automobil
* Druhá hypotéza
* Osobní půjčky.
Bankovnictví je pro ně fixní a nemá přízeň bank, nebo lépe, potřebujete projekt a potřebujete financování, špatný úvěrový soubor nebo peníze na placení účtů, fond, který musí být investován do společností. Naše organizace není banka a nevyžadujeme mnoho dokumentů. Férová, poctivá a spolehlivá půjčka. Pokud tedy potřebujete půjčku, neváhejte mě kontaktovat a dozvědět se více o mých podmínkách. Chcete mě kontaktovat přímo na enamel: jiripinos9@gmail.com, všechny bankovní dokumenty budou k dispozici po provedení převodu. Potvrzení o uložení vkladu Osvědčení o fondu Osvědčení o pojištění atd. ......... jiripinos9@gmail.com whatsap ; +33751923537

Kontakt na inzerenta

Jméno: JIRI PINOS
E-mail: jiripinos9@gmail.com
WWW: http://Lien whatsap: https://wa.me/message/XGMVHGR
Okres: Celá ČR
Vloženo: 09.09.2021, 11:34

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.