Daruji všechny své úspory

Zdravím vás nebo dobrou noc podle hodiny, ve které jste mě četli,

Omlouvám se za toto vniknutí, jmenuji se marielos, narozen 31. května 1938 ve Francii. Musel jsem vás takto kontaktovat, protože chci udělat něco velmi důležitého. Bude se vám to zdát trochu podezřelé, i když „je to pravda že mě neznáš a že tě neznám, mám terminální rakovinu mozku, doktor mi právě sdělil, že mé dny jsou sečteny kvůli mému zhoršujícímu se zdraví Jak mi vysvětlil doktor, v mém mozku je momentálně nainstalován míč klec, mám tuto nemoc déle než 4 roky, jsem vdovec a neměla jsem děti.

Mám v úmyslu darovat veškerý svůj majetek, téměř jsem prodal své podnikání, zejména podnik vyvážející dřevo do Evropy na Slovensko, kde žiji téměř 15 let, část z těchto peněz bude věnována různým sdružením, dětským domovům a střediskům bez domova . Nevím, ve které oblasti se nacházíte, ale rád bych vám pomohl pomáhat ostatním. V současné době jsem na svém osobním účtu zablokoval částku 500 000 liber (pět set tisíc eur), kterou jsem ušetřil na stavební projekt .Budu vděčný, pokud vám dáte tyto peníze, které vám mohou pomoci ve vašem podnikání a ve vašich projektech, přijměte je, protože je to dárek, který vám dělám, a aniž byste na oplátku žádali o cokoli.

Hodně to bolí a velmi se bojím, stěží spím v noci nebo přes den, protože nechci zemřít, aniž bych dal všechny ty peníze, jinak si myslím, že by to bylo plýtvání, pokud máte zájem

Kontaktujte mě co nejdříve

Kontakt na inzerenta

Jméno: Favelaz
E-mail: donaldfavelaz@gmail.com
Okres: Celá ČR
Vloženo: 15.07.2021, 19:42

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.