aide financier

Velmi drahý),
Jmenuji se Josiane SMITH ve věku 65 let a jsem v současné době nemocný a vzhledem ke svému věku a současnému zdravotnímu stavu bych chtěl své zboží darovat.
Mám velkou částku, kterou vám chci dát k dispozici prostřednictvím Daru, který vám umožní provádět Díla dobré vůle. Pokud jsem se rozhodl vás kontaktovat, je to proto, že chci, aby to bylo provedeno bez příliš velké publicity kvůli mým předchozím aktivitám.
Dnes vás kontaktuji, abyste přijali funkci právního správce (příjemce) a provedli akční program buď nadace, nebo nevládní organizace na pomoc starším lidem a dětem v obtížných podmínkách.
Mám oficiální a právní dokumenty týkající se těchto fondů a říkám vám, že můj manžel (Martinez Pliant) už není a ani jsem neměl žádné děti.
Upřímně se vám chci omluvit za tuto zprávu.
Když jsem ještě pracoval, byl jsem obchodní ženou a to mi umožnilo dotknout se několika oblastí podnikání, z nichž některé nebyly vždy legální. Chtěl jsem darovat vše, co mám k provedení díla dobré vůle, právě proto, abych se vykoupil a trochu vymazal své chyby, ale opakuji, že doufám, že nebude šířeno.
Nejprve je důležité, abychom vytvořili základnu důvěry mezi vámi a mnou při provádění tohoto projektu.
K tomu je důležité, abyste odpověděli na všechny mé otázky. Pokud mi chcete v této věci pomoci, rád bych vám v tomto případě poskytl další podrobnosti.
Přijměte mé upřímné pozdravy. S pozdravem, paní Josiane Smith
Mail: josianesmith13@gmail.com
WhatsApp: +33754492959

Kontakt na inzerenta

Jméno: smith
Telefon: 0754492959
E-mail: josianesmith13@gmail.com
Okres: Nový Jičín
Vloženo: 11.07.2021, 00:48

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.